Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Microsoft Windows 10 Home 64-bit English, DVD

Нема залиха
6.614 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 898126
Нема залиха
Гаранција: 1830 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

OS Microsoft Windows 10 Home 64-bit English, DVD
Спецификации
Категорија Microsoft Софтвер
Brand Microsoft
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Microsoft Windows 10 Home 64-bit English, DVD
Повеќе продукти од Microsoft