Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

MODECOM ADVANCED GAMING D1 DRAKKAR COMPUTER CASE, modern design of the front panel, durable materials, transparent window on the side,

Нема залиха
2.949 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 941920
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

MODECOM ADVANCED GAMING D1 DRAKKAR COMPUTER CASE, modern design of the front panel, durable materials, transparent window on the side,
Спецификации
Категорија Компјутерски куќишта
Power Supplies N/A
Case Type N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Brand Modecom
Write Your Own Review
You're reviewing:MODECOM ADVANCED GAMING D1 DRAKKAR COMPUTER CASE, modern design of the front panel, durable materials, transparent window on the side,
Повеќе продукти од Modecom