Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom Bluetooth MC-250B Wireless Headphones

Нема залиха
1.460 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 923612
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom Bluetooth MC-250B Wireless Headphones • Wireless Bluetooth technology 4.1 • Built-in audio player • Micro SD card slot • Possibility of pairing with up to three devices • Build-in radio • Comfortable wearing system. Color: Black • Frequency range: 20Hz-20KHz • Recharge time Ca. 2 h • Battery life Ca. 5 h • Standby mode Ca. 110 h • Radio mode Ca. 6 h • TF mode Ca. 8 h • S-MC-250B-BLA
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Modecom
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom Bluetooth MC-250B Wireless Headphones
Повеќе продукти од Modecom