Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom Bluetooth MC-900B Pure Wireless, White

Нема залиха
1.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 922793
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom Bluetooth MC-900B Pure Wireless Headphones • Color: White • Connectivity technology: Wireless • Bluetooth. Wearing style: Headband • Headset type: Binaural. Headphone frequency: 20 - 20000 Hz • Headphone sensitivity: 113 dB • Impedance: 64 Ohm. • Battery Time: 6 hours • S-MC-900B-PURE
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Modecom
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom Bluetooth MC-900B Pure Wireless, White