Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom Gaming Mechanical Keyboard MC-Hammer 2 RGB, Brown Switches

Нема залиха
2.149 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 941926
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom Gaming Mechanical Keyboard MC-Hammer 2 RGB Brown Switches 104 keys (in selected versions keyboard has 105 keys) Windows key lock multimedia hotkeys full anti-ghosting adjustable RGB 16 7 mln color backlight with driver anti-slip rubber feet 180-long cable gold-plated USB connector K-MC-HAMMER2-U-BROWN-RGB
Спецификации
Категорија Жичани тастатури
Brand Modecom
Is Gaming Yes
Interface USB
Part Number NULL
Backlight RGB
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom Gaming Mechanical Keyboard MC-Hammer 2 RGB, Brown Switches
Повеќе продукти од Modecom