Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom Gaming Mechanical Keyboard MC-LANPARTY 2, USB, Blue Switches

Има на залиха
2.599 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 941927
Прашај за залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom Gaming Mechanical Keyboard MC-LANPARTY 2 USB Blue Switches Keyboard key switch technology Gateron Blue Backlight type RGB LED Backlight colour Multicolour Cable length 1.8m K-MC-LANPARTY2-U-RGB-BLUE
Спецификации
Категорија Жичани тастатури
Brand Modecom
Is Gaming Yes
Interface USB
Part Number NULL
Backlight RGB
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom Gaming Mechanical Keyboard MC-LANPARTY 2, USB, Blue Switches
Повеќе продукти од Modecom