Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom Gaming Mechanical Keyboard MC-LANPARTY, USB, Brown

Нема залиха
2.499 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 923580
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom Gaming Mechanical Keyboard MC-LANPARTY • USB • Color: Brown • US Layout • brown-switch-based keyboard • 12 multimedia keys • 87 MECHANICAL KEYS • INDELIBLE KEYS • double-injection moulding keycaps • gold-plated connector • Backlight: FULLY ADJUSTABLE LED BACKLIGHT • Size: 358 ? 138 ? 38 mm • K-MC-LANPARTY-U-RGB-BROWN
Спецификации
Категорија Жичани тастатури
Brand Modecom
Is Gaming Yes
Interface USB
Part Number NULL
Backlight Multi-color
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom Gaming Mechanical Keyboard MC-LANPARTY, USB, Brown
Повеќе продукти од Modecom