Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom Gaming Mouse SILENT ASSASIN GAMING MOUSE

Има на залиха
1.049 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 25-01-2023
КОД: 932569
Прашај за залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom Gaming Mouse SILENT ASSASIN GAMING MOUSE, Silent Switches and scroll, 6 programable buttons, 6000-6200 DPI, PixArt PMW3327 sensor, Over 16,7 M customizable color backlight, Driver with macro function, Cable length 1,8 m, M-MC-GMX-SILENT-ASSASSIN-100
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight RGB
Part Number NULL
Brand Modecom
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom Gaming Mouse SILENT ASSASIN GAMING MOUSE
Повеќе продукти од Modecom