Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom Gaming Mouse VOLCANO MC-GMX4 Plus

Нема залиха
1.599 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 19-05-2022
КОД: 928603
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom Gaming Mouse VOLCANO MC-GMX4 Plus, USB, Color: Black, LED RGB backlight, Highest quality optical sensor PMW3330, DPI: 1000 - 7200, Number of buttons: 7, Dimensions: 126×74×42 mm, M-MC-GMX4-PLUS-100
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight RGB
Part Number NULL
Brand Modecom
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom Gaming Mouse VOLCANO MC-GMX4 Plus
Повеќе продукти од Modecom