Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom Gaming Mouse VOLCANO MC-GMX5 Beast

Нема залиха
1.849 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 933793
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom Gaming Mouse VOLCANO MC-GMX5 Beast • Sensor PixArt 3360 • 10 programmable buttons • Driver with macro support • 180cm-long braided cable • Omron switches for long life and reliability • Wide resolution range 50 – 12000 DPI • Adjustable weight - 8 weights each weighing 2.5 grams • LED backlight - to be chosen from over 16 M colours • M-MC-GMX5-BEAST-100
Спецификации
Категорија Жичани глувци
Is Gaming Yes
Mouse sensor type Optical
Interface USB
Backlight RGB
Part Number NULL
Brand Modecom
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom Gaming Mouse VOLCANO MC-GMX5 Beast