Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom MC-1001 HF Headphones with microphone, Color: Black

Нема залиха
4.998 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 26-09-2022
КОД: 923607
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom MC-1001 HF Headphones with microphone • Color: Black • Frequency range: 20Hz-20KHz • Sensitivity: 105 dB/1mW (S.P.L at 1KHz) • active noise cancelling • high-quality flexible cable for maximum convenience • built-in controller • wireless technology • wired technology (cable enclosed) • adapter for connecting to airplane multimedia • build-in microphone • S-MC-1001HF
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Modecom
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom MC-1001 HF Headphones with microphone, Color: Black