Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom MC-140 Earphones with microphone, White

Нема залиха
899 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 923608
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom MC-140 Earphones with builtin microphone • perfect for those who travel with their smartphone • mp3 player or a tablet. Color: White • Frequency range: 20Hz-20KHz • Sensitivity: 99dB (+/-) 3dB • S-MC-140-WHI
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Modecom
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom MC-140 Earphones with microphone, White