Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom MC-1500HF Headphones with microphone

Нема залиха
5.999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 923610
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom MC-1500HF Headphones with microphone • gold-plated plug for higher quality • high-quality flexible cable for maximum convenience • Frequency response: 20 - 24000 Hz • Microphone: 4 mm omnidirectional with noise gate • -19dB±2dB • Sensitivity: 97dB ± 3dB • High quality sound and attractive packaging • Cable lenght: aprox. 1 3m • S-MC-1500HF
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Modecom
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom MC-1500HF Headphones with microphone
Повеќе продукти од Modecom