Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom MC-828 STRIKER, Gaming Headphones with microphone

Има на залиха
999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 902702
Прашај за залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom MC-828 STRIKER • Gaming Headphones with microphone • Speaker: Frequency response: 20Hz - 20000Hz • Impedance: 32 Ohms@1KHz • Sensitivity: 108dB / 3dB • Rating/Maximum Power: 100mW • Input plug: 2 x 3 •5 mm gold plated plug • Microphone: Impedance: low • Sensitivity: 58 dB • Frequency response: 30Hz - 16000Hz
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Modecom
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom MC-828 STRIKER, Gaming Headphones with microphone
Повеќе продукти од Modecom