Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom MC-831 Rage Red

Има на залиха
2.598 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 933313
Прашај за залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom MC-831 Rage Red • high-class wired headphones designed for the most demanding gamers • Frequency range 20 - 20000 Hz • Impedance 16Ω/1kHz • Sensitivity 113dB +/- 3 dB • Cable length ca. 2.2 m • Capsule diagonal 50 mm • Type Headphones • Recommended for Gamers • Connector 2 x 3.5mm mini jack • S-MC-831-RAGE-RED
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Modecom
Backlight N/A
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom MC-831 Rage Red
Повеќе продукти од Modecom