Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom MC-833 Volcano Saber Gaming Headphones with microphone

Нема залиха
4.399 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 923613
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom MC-833 Volcano Saber Gaming Headphones with microphone • 7.1 SURROUND SOUND • LED BACKLIGHT • Frequency response: 20 - 20000 Hz • Microphone: VERY SENSITIVE OMNIDIRECTIONAL MICROPHONE • Sensitivity: 116dB ± 3dB • High quality sound and attractive packaging • Volume control on cable • Cable lenght: aprox. 2 • 4m • S-MC-833-SABER
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Modecom
Backlight One-Color
Is Gaming Yes
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom MC-833 Volcano Saber Gaming Headphones with microphone
Повеќе продукти од Modecom