Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Modecom Wireless set MC-7200, Black, US Layout

Нема залиха
1.029 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 902711
Нема залиха
Гаранција: 690 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Modecom Wireless set MC-7200 • Color: Black • US Layout • Number of keys x 104 • Number of multimedia keys x 12 • Scope of mouse resolution: 800/1200/1600 DPI • Keyboard Dimensions: 451 x 130 x 26mm • Mouse Dimensions: 96 x 64 x 37mm
Спецификации
Категорија Сет тастатура + глушец
Is Gaming No
Interface Wireless RF
Backlight N/A
Brand Modecom
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Modecom Wireless set MC-7200, Black, US Layout
Повеќе продукти од Modecom