ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

DELL Professional P2412H 24" 1920x1080 Full HD 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub, VGA, DVI

Quick Overview

DELL Professional P2412H 24" 1920x1080 Full HD 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub, VGA, DVI

КОД: 906542

Достапност: Нема залиха

9.500 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 365 дена

Details

Monitor DELL Professional P2412H 24" А Class 1920x1080 Full HD 16:9 Black TCO 5.0 USB Hub, VGA, DVI A Class Refurbished *Panel size - 60.97cm 24 Inches (24-inch wide viewable image size) *Optimal Resolution - 1920 x 1080 at 60 Hz *Contrast Ratio - 1000: 1 (typical), Dynamic Contrast Ratio : 2 Million:1 (Max) *Brightness - 250 cd/m² (typical) *Response Time - 5 ms (back to white) *Viewing Angle - (160° vertical / 170° horizontal) *Color Support - 16.7 million colors *Pixel Pitch - 0.277mm *Display Type - Widescreen Flat Panel Display *Aspect Ratio - Widescreen (16:9) *Flat Panel Mount Interface - VESA (100 mm) *Panel Type, Surface: - TN (Twisted Nematic), anti glare with hard coat 3H *Preset Display Area (H x V) - 531.36mm x 298.89mm 20.9" x 11.7"" *Backlight Technology - LED *Response Time - 5 ms (back to white) more info - http://www.dell.com/ed/business/p/dell-p2412h/pd А-класа означува дека уредот е во 100% исправна техничка состојба, тестирана секоја компонента посебно. Употребуван, во одлична естетска состојба со минимални видливи знаци од користење. Компјутерите се увезени од ЕУ и се High-End модели од најпознатите светски брендови HP, Dell, Fujitsu, Lenovo и се најчесто се предходно малку користени во одлични услови, најчсто во банки и во јавни институции.

Additional Information

Бренд DELL
Part Number P2412H
Гаранција 365

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите