ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Mouse Fury Gaming Battler 6400DPI w/Software RGB Ultra-Light Mouse Fury Gaming Battler 6400DPI w/Software RGB Ultra-Light

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Mouse Fury Gaming Battler 6400DPI w/Software RGB Ultra-Light

Quick Overview

Mouse Fury Gaming Battler 6400DPI w/Software RGB Ultra-Light

КОД: 945750

Достапност: 48 часа

889 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

There is an ultra-light mouse that has been developed to put control, confidence and accuracy into your hands. The optical gaming sensor with ergonomic shape is satisfying and provides ambitious player the right conditions for achieving phenomenal results thanks to beautifully wrapped perforated design with RGB backlight. Maximum resolution: 6400 DPI Specialized: For Gamers Resolution: 500 - 6400 DPI Sensor: Optical Glide type: Teflon Acceleration: 12 G Sensor model: SUNPLUS Maximum tracking speed: 32 inch/s Maximum frame rate: 4000 FPS Communication: Wired Cable length: 155 cm Number of buttons: 6 Number of programmable buttons: 6 Programmable buttons: Yes Colour: Black Illumination color: RGB Illumination: Yes Number of backlight modes: 6 Functions: DPI adjustment Additional features: Plug&Play Power supply: USB (5V) Connectors: USB Type-A Supported Operating Systems: Android 4.2.2, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP Length: 120 mm Width: 63 mm Weight: 65 g Height: 39 mm More info: Повеќе за производот...

Additional Information

Бренд Natec
Part Number NULL
Промоција НОВО

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Специјална викенд гејминг понуда на Genius компјутерски звучници, слушалки, гејминг глушец и подлога. Намалените цени на производите се од 16.10-19.10

Прочитај повеќе

Голем избор на мини и микро бренд компјутери со или без лиценциран Windows 10, моќни Core процесори, забрзани со SSD. 

Прочитај повеќе

#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија Лиценцирани #refurbished бренд компјутери со моќни Core процесори, забрзани со SSD, гејминг конфигурации со nVidia графичка. A Class и A+ Class - до 2 години гаранција!

Прочитај повеќе

Што велат клиентите