ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Mouse Natec Wireless Toucan 1600dpi Black/Grey Mouse Natec Wireless Toucan 1600dpi Black/Grey

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Mouse Natec Wireless Toucan 1600dpi Black/Grey

Quick Overview

Mouse Natec Wireless Toucan 1600dpi Black/Grey

КОД: 945752

Достапност: 48 часа

290 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

The ergonomic shape of the mouse will allow for a natural hand position, ensuring full comfort during work every day. The mouse is compact and will easily fit into any bag, thanks to 3 color variants you can easily match it to your style. Maximum resolution: 1600 DPI Specialized: Universal Resolution: 800 - 1600 DPI Glide type: Plastic Communication: Wireless 2.4 GHz Range: 10 m Number of buttons: 3 Programmable buttons: Well Color: White, Pink Illumination: Well Power supply: 1x AA Connectors: USB Type-A Supported Operating Systems: Android 4.2.2, Linux, Windows 10, Windows 7, Windows 8,Windows Vista, Windows XP Length: 100 mm Width: 60 mm Weight: 49 g Height: 38 mm

Additional Information

Бренд Natec
Part Number NULL
Промоција НОВО

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Одлична можност и овој месец да составите гејминг компјутер по ваш избор со врвни перформанси и да добиете дополнителен попуст, подарок и бесплатно професинално склопување со cable management.

Прочитај повеќе

Специјална викенд гејминг понуда на Genius компјутерски звучници, слушалки, гејминг глушец и подлога. Намалените цени на производите се од 16.10-19.10

Прочитај повеќе

Голем избор на мини и микро бренд компјутери со или без лиценциран Windows 10, моќни Core процесори, забрзани со SSD. 

Прочитај повеќе

Што велат клиентите