ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Mouse Pad SteelSeries QCK Heavy 2020 Medium 320x270x6mm Mouse Pad SteelSeries QCK Heavy 2020 Medium 320x270x6mm

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Mouse Pad SteelSeries QCK Heavy 2020 Medium 320x270x6mm

Quick Overview

Mouse Pad SteelSeries QCK Heavy 2020 Medium 320x270x6mm

КОД: 945756

Достапност: 48 часа

1.149 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

QCK HEAVY Cloth Gaming Mouse Pad Extra Thick, non-slip rubber base eliminates unwanted movement Exclusive QcK micro-woven cloth for maximum control Optimized for low and high CPI tracking movements Durable and washable for easy cleaning 320 mm x 270 mm x 6 mm * Extra Thick Gaming Platform * Pinpoint Mouse Accuracy * Legendary Micro-Woven Cloth * Never-Slip Base * Professional Performance More Info: Повеќе за производот...

Additional Information

Бренд SteelSeries
Part Number NULL
Промоција НОВО

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Одлична можност и овој месец да составите гејминг компјутер по ваш избор со врвни перформанси и да добиете дополнителен попуст, подарок и бесплатно професинално склопување со cable management.

Прочитај повеќе

Специјална викенд гејминг понуда на Genius компјутерски звучници, слушалки, гејминг глушец и подлога. Намалените цени на производите се од 16.10-19.10

Прочитај повеќе

Голем избор на мини и микро бренд компјутери со или без лиценциран Windows 10, моќни Core процесори, забрзани со SSD. 

Прочитај повеќе

Што велат клиентите