ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Logitech® TRACKMAN MARBLE TRACKBALL 910-000808

Quick Overview

Logitech® TRACKMAN MARBLE TRACKBALL 910-000808

КОД: 943561

Достапност: 48 часа

2.321 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1050 дена

Details

MOUSE WIRED LOGITECH TRACKMAN MARBLE TRACKBALL 910-000808 SYSTEM REQUIREMENTS Windows-based computer Windows Vista®, Windows® 7, Windows 8, Windows 10 USB port CD-ROM drive Mac® computer Mac OS X 10.4 or later USB port CD-ROM drive PACKAGE CONTENTS Logitech TrackMan® Marble® Logitech® software CD for Mac and PC Quick-start guide

Additional Information

Бренд Logitech
Part Number NULL
Интерфејс USB
Гаранција 1050

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите