ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Logitech® M720 TRIATHLON w/Bluetooth Multi-device black Unify 910-004791

Quick Overview

Logitech® M720 TRIATHLON w/Bluetooth Multi-device black Unify 910-004791

КОД: 943560

Достапност: 48 часа

2.767 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 360 дена

Details

MOUSE WIRELESS LOGITECH M720 TRIATHLON w/Bluetooth Multi-device black Unify 910-004791 ECHNICAL SPECIFICATIONS Connection Type: Bluetooth Smart and 2.4 GHz wireless connection Wireless range: 32.81 ft (10 m) 3It may vary based on use and computing conditions. Battery Details: 1 x AA Battery life: 24 months 4It may vary based on use and computing conditions. Sensor technology: Logitech Advanced Optical Tracking Sensor resolution: 1000 dpi Scroll wheel: Yes Number of buttons: 8 Optional software: Logitech Options and Logitech Flow PACKAGE CONTENTS Wireless mouse Unifying receiver 1 AA battery(pre-installed) User documentation

Additional Information

Бренд Logitech
Part Number NULL
Интерфејс Bluetooth
Гаранција 360

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите