Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

MS METIS C100, 20Hz-20KHz, black wired headset

Има на залиха
478 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 05-12-2022
КОД: 985659
1-3 дена
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
Promotion Type Најпродавани
Brand MS Industrial
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:MS METIS C100, 20Hz-20KHz, black wired headset
Повеќе продукти од MS Industrial