Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

MS NOTE D110 15,6",backpack

Има на залиха
964 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 05-12-2022
КОД: 984992
1-3 дена
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Спецификации
Категорија Торби за лаптоп компјутери
Brand MS Industrial
Promotion Type Најпродавани
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:MS NOTE D110 15,6",backpack
Повеќе продукти од MS Industrial