Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

MS TERIS XL350 подлога за глушец, димензии 900х400х4мм, гука + ткаенина

Има на залиха
432 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 24-12-2021
КОД: 958868
1-3 дена
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

MS TERIS XL350 подлога за глушец, димензии 900х400х4мм, гука + ткаенина
Спецификации
Категорија Подлога за глувци
Backlight N/A
Brand MS Industrial
Is Gaming No
Part Number NULL
Promotion Type Ново
Write Your Own Review
You're reviewing:MS TERIS XL350 подлога за глушец, димензии 900х400х4мм, гука + ткаенина
Повеќе продукти од MS Industrial