Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Western Digital My Book2 Essential 2TB 3.5" External USB 3.0, black

Нема залиха
6.716 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 716769
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

external 3.5\" My Book2 Essential 2TB 3.5\" External USB 3.0, black
Спецификации
Категорија Надворешен HDD
HDD Capacity 2 TB
Brand Western Digital
Disk Interface USB 3.0
Disk format 3.5"
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Western Digital My Book2 Essential 2TB 3.5" External USB 3.0, black