Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Office Chair nEU MEDIUM-L

Има на залиха
Прашај за цена
ДДВ 18% (вклучен во цената)
КОД: 941421
Во ДДСтор магацин
Гаранција: 365 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Office Chair nEU MEDIUM-L
Спецификации
Категорија Канцелариски столици и мебел
Chair Type Работен
Brand nEUchair
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Office Chair nEU MEDIUM-L
Повеќе продукти од nEUchair