Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Office Chair nEU MEDIUM

Има на залиха
4.772 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-02-2022
КОД: 941422
Во ДДСтор магацин
Гаранција: 365 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Office Chair nEU MEDIUM Седло и наслон, тапацирани со висококвалитетен материјал и мрежа со еко-кожа, Регулирање на висината на седиштето Регулирање на силината на лулање според тежината на корисникот Tilt механизам со можност за заклучување во првата работна позиција Фиксирани подлактици Цврста хромирана основа со тркалца Гаранција на амортизер 1 година Максимална носивост – 120 кг.
Спецификации
Категорија Канцелариски столици и мебел
Part Number NULL
Brand nEUchair
Promotion Type Најпродавани
Chair Type Работен
Write Your Own Review
You're reviewing:Office Chair nEU MEDIUM
Повеќе продукти од nEUchair