Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Office Chair NOWY STYL Работен стол Forex GTP C (платно)

Има на залиха
Special Price 3.096 ден. Regular Price 3.847 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 11-01-2022
КОД: 927047
Последно парче
Гаранција: 1050 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Office Chair NOWY STYL Работен стол Forex GTP C (платно) Седло и наслон тапацирани Силна метална конструкција Механизам за лулање со застанување во одредена позиција CPT механизам (перманентен контакт) со промена на аголот на наслонот Регулирање на лулашкиот механизам според тежината на седлото Гасов ароматизер за регулирање на висината Цврста петокрака ногарка Подлактици пластични
Спецификации
Категорија Канцелариски столици и мебел
Chair Type Работен
Promotion Type Последни количини
Brand NOWY STYL
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:Office Chair NOWY STYL Работен стол Forex GTP C (платно)
Повеќе продукти од NOWY STYL