Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

OPTOMA projector DLP HD144X, 3400 ANSi, 23000:1 FULLHD (1920x1080)

Нема залиха
35.998 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 22-11-2021
КОД: 931543
Нема залиха
Гаранција: 360 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

OPTOMA projector DLP HD144X, 3400 ANSi Lumens, 23000:1 contrast, FULLHD (1920x1080), Inputs: Inputs 1 x HDMI 1.4a 3D support + MHL, 1 x HDMI 1.4a 3D support, Outputs: 1 x Audio 3.5mm, 1 x USB-A power 1.5A, Control: 1 x 3D sync, 1 x 12V trigger, Native aspect ratio: 4:3, Aspect ratio - compatible: 16:9, Keystone correction - vertical: +/-40°, Horizontal scan rate: 15.38 ~ 91.15Khz, Vertical scan rate: 50 ~ 85(120 for 3D)Hz, Uniformity: 80%, Screen size: 0.71m ~ 7.65m (28" ~ 301") (diagonal), Lamp watts: 240, Lamp life (hours): 3500 (Bright), 12000 (Dynamic), 10000 (Eco), Power supply: 100 ~ 240V, 50 ~ 60Hz, Power consumption (standby): 0.5W, Power consumption (min): 205W, Power consumption (max): 295W, Net weight: 2,87kg, Dimensions (W x D x H) mm: 316 x 244 x 108
Спецификации
Категорија Проектори
Part Number NULL
Brand Optoma
Contrast Ratio 20100-35000:1
Screen resolution Full HD (1920 x 1080)
Brightness 3000-3499lm
Write Your Own Review
You're reviewing:OPTOMA projector DLP HD144X, 3400 ANSi, 23000:1 FULLHD (1920x1080)