ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Orink toner for Lexmark Optra E230/232/330/E342 Dell1700/IBM1412 (6k.) 12A8300 Orink toner for Lexmark Optra E230/232/330/E342 Dell1700/IBM1412 (6k.) 12A8300

Orink toner for Lexmark Optra E230/232/330/E342 Dell1700/IBM1412 (6k.) 12A8300

Quick Overview

Orink toner for Lexmark Optra E230/232/330/E342 Dell1700/IBM1412 (6k.) 12A8300

КОД: 942714

Достапност: Прашај

1.174 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: 1 дена

Details

Тонер касети за ласерски принтери Orink toner for Lexmark Optra E230/232/330/E342 Dell1700/IBM1412 (6k.) 12A8300

Additional Information

Бренд Orink
Part Number or.lex12a8405
Гаранција 1

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите