ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

[OUTLET] CM-COOLER DP6-9EDSA-0L-GP STD COOLER INTEL SOCKET 1155&1156

Quick Overview

[OUTLET] CM-COOLER DP6-9EDSA-0L-GP STD COOLER INTEL SOCKET 1155&1156

КОД: 930315

Достапност: Нема залиха

180 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 90 дена

Details

CM-COOLER DP6-9EDSA-0L-GP STD COOLER INTEL SOCKET 1155&1156 нова, неотпакувана Compatible with 65W 775 sockets Designed for MITX and MATX systems where height restriction is an issue Slim 80mm fan provides cooling airflow at a low profile RoHS and UL certified Cooler Master is an Intel qualified thermal solution manufacturer

Additional Information

Бренд Cooler Master
Part Number NULL
Гаранција 90

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите