Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

[OUTLET] Mini PC Barebone Gigabyte BRIX BKi3HA-7100 i3-7100U

Има на залиха
13.900 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-05-2022
КОД: 930316
Последно парче
Гаранција: 90 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Mini PC Barebone Gigabyte BRIX BKi3HA-7100 i3-7100U нова, неотпакувана Features Latest Intel® 7th generation Core Processors Ultra compact PC design at only 0.6L (46.8 x 112.6 x 119.4mm) Supports 2.5” HDD/SSD, 7.0/9.5 mm thick (1 x 6 Gbps SATA 3) 1 x M.2 SSD (2280) slot 2 x SO-DIMM DDR4 slot (2133 MHz) Intel® IEEE 802.11 ac ,Dual Band Wi-Fi & Bluetooth 4.2 NGFF M.2 card Intel® HD Graphics 620 2 x USB3.1 (1* USB Type-C™) 2 x USB 3.0 HDMI 2.0 HDMI plus Mini DisplayPort Outputs (Supports dual displays) Intel Gigabit lan Headphone/Microphone Jack VESA mounting Bracket (75 x 75mm + 100 x 100mm)
Спецификации
Категорија Outlet, Sell-Off
Promotion Type Последни количини, Распродажба
Brand GIGABYTE
Is Gaming No
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:[OUTLET] Mini PC Barebone Gigabyte BRIX BKi3HA-7100 i3-7100U
Повеќе продукти од GIGABYTE