Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Outlet - Monitors with issues

Има на залиха
1.017 ден.
ДДВ 5% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-06-2022
КОД: 989018
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Outlet - Monitors with issues Бр. 3 - [OUTLET] Samsung SMS22A450 22" Monitor - Ситна мала гребаница на екран горе лево - 3000den Бр. 4 - [OUTLET] HP L2245WG 22" - Црна линија на екран доле лево, лепена пластика горе, фали постоље - 1900den Бр. 5 - [OUTLET] HP L2245W 22" - Гребаница на екран долу десно - 2200den Бр. 6 - [OUTLET] Philips 220BW 22" Monitor - Гребаница на екран горе центар, заглавено постоље на долна позиција - 2000den Бр. 7 - [OUTLET] Philips 220BW 22" LCD Monitor - Гребаница на екран долу лево, флеки на екран - 2000ден Бр. 8 - [OUTLET] Philips 220BW 22" / 55.9 cm Monitor - 2 Гребаници на екран центар и долу центар - 2000ден Бр. 9 - [OUTLET] Lenovo ThinkVision L2440p Monitor - Флеки, 2 големи дебели линии на екран долу лево - 2000ден Бр. 10 - [OUTLET] Lenovo ThinkVision L2440p 24" Monitor - Голема флека и затемнување на екран долу десно - 2500ден Бр. 12 - [OUTLET] Samsung S22c450 - Слика вон маргини, долен дел искача вон видно поле, не се смалува - 2000ден Бр. 16 - [OUTLET] Philips PowerSensor LED 225PL 22" Monitor - Повеќе гребаници на екран - 2000ден Бр. 18 - [OUTLET] Samsung BX2440 24" Business Monitor - Повеќе гребаници на екран Бр. 19 - [OUTLET] Dell Ultra Sharp P2412mb 24" - Повеќе големи гребаници на екран - 2900ден Бр. 23 - [OUTLET] Dell 22 inch P2213T 22" - Мала гребаница на екран - 3000ден Бр. 27 - [OUTLET] NEC EA223WV 22" - Голема грепка во средина - 2000ден Бр. 28 - [OUTLET] HP2405WG 24" - Грепка на екран не работи постоље - 3500ден Бр. 30 - [OUTLET] NEC E224Wi-bk 22" - Гребаница долу десно - 2900ден Бр. 31 - [OUTLET] Dell U2412m 24" - флеки на екран и лошо постоље - 4900ден Бр. 32 - [OUTLET] Fujitsu B19-6 19" LED Monitor - Фали постоље Грепка горе десно - 1000ден Бр. 33 - [OUTLET] Dell P2210F 22" - Не работи постоље - 3500ден Бр. 35 - [OUTLET] Philips Brilliance 225PL2 22" - постоље од HP - 3500ден Бр. 36 - [OUTLET] HP LED 24 " wide ZR2440w - има гребен дисплеј, работи - 3500ден Бр. 37 - [OUTLET] HP LA2306x 23" - Ситни грепки и точки средина горе,оштетена рамка, малку подуена долу, работи - 3500ден Бр. 38 - [OUTLET] Samsung sms22a450 22" 1680x1050 Monitor - Грепка десно средина - 3500ден Бр. 39 - [OUTLET] PHILIPS 225PL2 22" - Флеки + грепки лево долу - 2500ден Бр. 40 - [OUTLET] PHILIPS 225PL3 " - Флеки + грепки средина долу - 2500ден Бр. 41 - [OUTLET] SAMSUNG 2443BW 24" - Големи грепки по цел екран - 2900ден Бр. 42 - [OUTLET] PHILIPS 225P2 22" - Грепка десно средина - 3000ден Бр. 43 - [OUTLET] DELL P2314HC 23" - Грепка центар средина - 3500ден Бр. 44 - [OUTLET] PHILIPS 220BW 22" 1680x1050 Monitor - Две флеки на екран - 3500ден Бр. 45 - [OUTLET] PHILIPS 220B2 22" - Линија на екран - 2500ден Бр. 46 - [OUTLET] DELL G2410T 24" - Грепка горе центар - 3900ден Бр. 47 - [OUTLET] FUJITSU B19-6 19" Monitor - Фали постоље, точки грепки центар горе - 1000ден Бр. 48 - [OUTLET] Samsung SyncMaster S24A450 24" - НЕ Е ФУНКЦИОНАЛЕН ДРЖАЧОТ, НЕМА КОЧНИЦА - 4500ден Бр. 49 - [OUTLET] LG LED 24M38H Black 24" - појавува малку bleeding на рабовите после подолго време користење - 4000ден Бр. 50 - [OUTLET] FUJITSU B19-6 19" LED - нема постоље, има флеки - 1000ден
Спецификации
Категорија Refurbished Монитори
Class A- Class refurbished
Response Time 5 ms
Promotion Type Распродажба
Monitor type LED
Monitor Resolution 1920x1080 (FHD)
Diagonal 24''
Brand DELL
Part Number [Outlet]
Built-in Speakers No
Write Your Own Review
You're reviewing:Outlet - Monitors with issues
Повеќе продукти од DELL