Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

[C]Tablet Case Omega Maryland Black 9,7"

Има на залиха
Special Price 199 ден. Regular Price 601 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 16-09-2022
КОД: 930328
Последно парче
Гаранција: 90 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Tablet Case Omega Maryland Black 9,7" нова, неотпакувана БОЈА: ЦРНА ДИМЕНЗИИ: 20.5 X 14 X 2.5 CM КАПАЦИТЕТ :7" ТАБЛЕТ ОДГОВАРА НА ПОВЕЌЕТО 7” ТАБЛЕТИ (SAMSUNG GALAXY TAB , MINI IPAD, KINDLE FIRE, BLACKBERRY PLAYBOOK, DELL STREAK, GOOGLE NEXUS, OMEGA MID7002 / MID7003 / MID7004 / MID7005; COBY) МАКСИМУМ ГОЛЕМИНА НА УРЕД: 203X107X12MM МАТЕРИЈАЛ : PU, WITH ANTI-SLIP FUNCTION
Спецификации
Категорија Останата опрема за таблет компјутери
Promotion Type [Stock Clearance New], Попуст
Brand Omega
Is Gaming N/A
Part Number NULL
Write Your Own Review
You're reviewing:[C]Tablet Case Omega Maryland Black 9,7"
Повеќе продукти од Omega