Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Patch Cable 2m Cat5E Gray

Има на залиха
60 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 05-07-2022
КОД: 940869
1-3 дена
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

CAT5e UTP Patch cord, gray, 2 m Unshielded patch cord, 8P8C 50u” gold plated contacts Molded strain reliefs
Спецификации
Категорија Мрежни кабли и конектори
Cable type Patch Cable
Brand GEMBIRD
Part Number NULL
Promotion Type Најпродавани
Write Your Own Review
You're reviewing:Patch Cable 2m Cat5E Gray
Повеќе продукти од GEMBIRD