ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Patch Cable FTP 15m Cat5e Grey Natec Lanberg Patch Cable FTP 15m Cat5e Grey Natec Lanberg

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Patch Cable FTP 15m Cat5e Grey Natec Lanberg

Quick Overview

Patch Cable FTP 15m Cat5e Grey Natec Lanberg

КОД: 945759

Достапност: 48 часа

330 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

- Patch cord category 5e FTP (shielded). - Length: 15m, - AWG 26 (8*7*0.16mm), - Conductor stranding: cord 7*0.16mm, - Color: blue RAL5012, - Printed length counter at every meter of cable, - PVC external insulation: 5.4mm, - HDPE conductor insulation: 0.93mm, - Operation up to 100Mhz, - Compatibility with ANSI/TIA/EIA-568B standards, - Package: string bag.

Additional Information

Бренд Natec
Part Number NULL
Промоција НОВО

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Специјална викенд гејминг понуда на Genius компјутерски звучници, слушалки, гејминг глушец и подлога. Намалените цени на производите се од 16.10-19.10

Прочитај повеќе

Голем избор на мини и микро бренд компјутери со или без лиценциран Windows 10, моќни Core процесори, забрзани со SSD. 

Прочитај повеќе

#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија Лиценцирани #refurbished бренд компјутери со моќни Core процесори, забрзани со SSD, гејминг конфигурации со nVidia графичка. A Class и A+ Class - до 2 години гаранција!

Прочитај повеќе

Што велат клиентите