ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.

Patch Cable UTP 1m Cat6 Red Natec Lanberg

Quick Overview

Patch Cable UTP 1m Cat6 Red Natec Lanberg

КОД: 943590

Достапност: 48 часа

90 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

Product specification: - Patch cord category 6 UTP (unshielded), - Length: 1m, - AWG 26 (8*7*0.16mm), - Conductor stranding: cord 7*0.16mm, - Color: red RAL3017, - Printed length counter at every meter of cable, - PVC external insulation: 5.4mm, - HDPE conductor insulation: 0.80mm, - Operation up to 250Mhz, - Compatibility with ANSI/TIA/EIA-568B standards, - Package: string bag.

Additional Information

Бренд Natec
Part Number NULL

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Моќност на дланка!
Нови количини лиценциран мини компјутер
HP EliteDesk 800 G1 Mini PC
A Class Refurbished

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога зборуваме за Android таблет, сите знаеме дека најдоброто нешто во оваа област се Nexus таблетите. Во следнава статија ќе ги разгледаме предностите и недостатоците на Nexus 10 таблетот на Google

Continue reading

Прочитај повеќе

Кога купуваме нов монитор освен квалитетот на сликата и големината, пожелно е мониторите да имаат и други функциналности и повеќето од нив се наоѓаат на телото од мониторотВакво тело најчесто се наоѓа на полупрофесионални и професионални серии на монитори

Прочитај повеќе

Што велат клиентите