ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • Patch Panel 48port Lanberg Cat6 Rack Mount 1U Patch Panel 48port Lanberg Cat6 Rack Mount 1U

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

Patch Panel 48port Lanberg Cat6 Rack Mount 1U

Quick Overview

Patch Panel 48port Lanberg Cat6 Rack Mount 1U

КОД: 945757

Достапност: 48 часа

2.670 ден

ДДВ 18% (вклучено во цената)

Гаранција: дена

Details

48 unshielded RJ-45 ports category 6. Ports identification in the form of numbered fields. Designed for 19" rack cabinets. Height: 1U. Shelf with handles for easy installation and cable organization. Universal IDC/LSA connectors in accordance with T568A/B standards. Color: black RAL9004. Number of ports: 48 Size: 19" ICT Height: 1 U ICT category: Cat. 6 Material: Metall Colour: Black Weight: 1.35 kg Width: 445 mm Height: 44.45 mm Length: 102 mm Required amount of screws: 4

Additional Information

Бренд Natec
Part Number NULL
Промоција НОВО

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Специјална викенд гејминг понуда на Genius компјутерски звучници, слушалки, гејминг глушец и подлога. Намалените цени на производите се од 16.10-19.10

Прочитај повеќе

Голем избор на мини и микро бренд компјутери со или без лиценциран Windows 10, моќни Core процесори, забрзани со SSD. 

Прочитај повеќе

#NewSchoolRules - Твојата нова домашна училница/канцеларија Лиценцирани #refurbished бренд компјутери со моќни Core процесори, забрзани со SSD, гејминг конфигурации со nVidia графичка. A Class и A+ Class - до 2 години гаранција!

Прочитај повеќе

Што велат клиентите