ЈАВЕТЕ СЕ ВЕДНАШ
02 3 100 700
Кошничка0Продукт(и)

Немате продукти во вашата кошничка

Product was successfully added to your shopping cart.
  • PHILIPS LED IPS 27'' 273V7QDSB Slim Design, 5ms, HDMI, DVI, Smart Contrast 10.000 000:1, Black PHILIPS LED IPS 27'' 273V7QDSB Slim Design, 5ms, HDMI, DVI, Smart Contrast 10.000 000:1, Black

Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.
Пријави грешна информација

PHILIPS LED IPS 27'' 273V7QDSB Slim Design, 5ms, HDMI, DVI, Smart Contrast 10.000 000:1, Black

Quick Overview

PHILIPS LED IPS 27'' 273V7QDSB Slim Design, 5ms, HDMI, DVI, Smart Contrast 10.000 000:1, Black

КОД: 945164

Достапност: 48 часа

8.580 ден

ДДВ 5% (вклучено во цената)

Гаранција: 1080 дена

Details

MONITOR PHILIPS LED IPS 27'' 273V7QDSB Slim Design, 5ms, HDMI, DVI, Smart Contrast 10.000 000:1, Black

Additional Information

Бренд Philips
Part Number 273V7QDSB/00
Промоција НОВО
Гаранција 1080

Ознаки за продуктот

Користете празни места за одделни ознаки. Користете единечен наводник ( ') за фрази .

  1. Бидете први што ќе го коментирате производот

Оставете Ваша оценка

Како би го оцениле овој продукт? *

  1 ѕвезда 2 ѕвезди 3 ѕвезди 4 ѕвезди 5 ѕвезди
Гаранција

Најнови блог постови

Нови количини на HP, LENOVO и DELL работни станици со моќни Xeon процесори, Quadro графички, ECC RAM меморија и SSD диск!  Модели со ЛИЦЕНЦИРАН WINDOWS 10

Прочитај повеќе

BLACK FRIDAY Распродажба на мини и микро лиценцирани бренд компјутери, сервери и работни станици, гејминг компјутери со нови GTX графички картички, ??????? и A class ??????????? до 2 години гаранција.

Прочитај повеќе

Викенд цени на #RIOTORO и #Logitech Намалени цени на производи само за време на викенд - 20/21/22/23.11 гејминг компјутерски куќишта, слушалки и тастатури само во ddstore.mk!

Прочитај повеќе

Што велат клиентите