Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips PRO6305BK/00 ( Black )

Има на залиха
1.299 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 943239
Прашај за залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips PRO6305BK/00 ( Black ) Ergonomic in-ear headphones speaker 12 2 mm ready for Hi-Res Audio frequency range 8 - 40 kHz microphone with remote controls connector 3 5 mm jack in package 3 sizes of silicone caps
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips PRO6305BK/00 ( Black )
Повеќе продукти од Philips