Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips SHB1202 Bluetooth® mono headset Earbud ( Black )

Има на залиха
999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 935830
1-3 дена
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips SHB1202 Bluetooth® mono headset Earbud ( Black ) TALK TIME UP TO 5 HOURS STANDBY TIME UP TO 120 HOPIN BLUETOOTH VERSION BLUETOOTH V3.0 CHARGING: MICRO USB CONNECTOR RANGE: UP TO 10 METERS FROM THE BLUETOOTH PHONE RECHARGEABLE BATTERY: LITHIUM-ION POLYMER CHARGING TIME (MAXIMUM): 2 HOURS TO FULLY CHARGE
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips SHB1202 Bluetooth® mono headset Earbud ( Black )
Повеќе продукти од Philips