Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips SHB4205BK/00, Flite Wireless Bluetooth headphones, Black

Нема залиха
3.299 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 04-10-2022
КОД: 924259
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips SHB4205BK/00 • Flite Wireless Bluetooth headphones • Black • metallic gloss finish • Bass tube • Vibration mode • Frequency range: 9 - 21 000 Hz • Impedance: 32 Ohm • Magnet type: Neodymium • Maximum power input: 30 mW • Sensitivity: 105dB • Speaker diameter: 12.2 mm • Rechargeable battery offers up to 7 hours of playtime
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Безжични
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips SHB4205BK/00, Flite Wireless Bluetooth headphones, Black
Повеќе продукти од Philips