Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips SHE3900PK/00, In-Ear Headphones, Pink,

Нема залиха
899 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 915733
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips SHE3900PK/00 • In-Ear Headphones • Pink • Magnet type: Neodymium • Frequency response: 6 - 23 500 Hz • Sensitivity: 107 dB • Speaker diameter: 8.6 mm • Maximum power input: 20 mW • Impedance: 16 ohm • Cable length: 1.2 m • Connector: 3.5 mm • Finishing of connector: nickel plated
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips SHE3900PK/00, In-Ear Headphones, Pink,
Повеќе продукти од Philips