Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips SHE3900WT/00, In-Ear Headphones, White,

Нема залиха
899 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 915855
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips SHE3900WT/00 In-Ear Headphones White Magnet type: Neodymium Frequency response: 6 - 23 500 Hz Sensitivity: 107 dB Speaker diameter: 8.6 mm Maximum power input: 20 mW Impedance: 16 ohm Cable length: 1.2 m Connector: 3.5 mm Finishing of connector: nickel plated
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips SHE3900WT/00, In-Ear Headphones, White,
Повеќе продукти од Philips