Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips SHE8100SL/00, In-Ear Headphones, Silver,

Нема залиха
1.356 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 30-09-2022
КОД: 915776
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips SHE8100SL/00 In-Ear Headphones Silver Aluminium housing Frequency response: 8 - 24 000 Hz Magnet type: Neodymium Sensitivity: 107 dB Speaker diameter: 8.6 mm Maximum power input: 30 mW Impedance: 16 ohm Cable length: 1.2 m Connector: 3.5 mm Finishing of connector: nickel plated
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type In-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips SHE8100SL/00, In-Ear Headphones, Silver,
Повеќе продукти од Philips