Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips SHK2000PK Ultralight headphones for kids

Има на залиха
999 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 943243
Прашај за залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips SHK2000PK Ultralight headphones for kids Noise Isolating ear cushions 32 mm speaker 12 - 22 000 Hz Impedance: 32 Ohm Magnet: Neodym Sensitivity: 99 dB Connector: 3.5 mm
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Kids Headphones
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips SHK2000PK Ultralight headphones for kids
Повеќе продукти од Philips