Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips SHL3075RD/00 ( Red ), On-ear

Нема залиха
1.798 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 02-12-2022
КОД: 935833
Нема залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips SHL3075RD/00 ( Red ) On-ear Compact folding Noise cancellation headphones whit microphone Handsfree calls Red 32mm drivers/closed-back Frequency response: 9 - 23 000 Hz Impedance: 32 Ohm Magnet type: Neodymium Maximum power input: 40 mW Sensitivity: 103 dB Cable length: 1.2 m Cable Connection: two-sided Connector: 3.5 mm
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips SHL3075RD/00 ( Red ), On-ear
Повеќе продукти од Philips