Language
Currency
Кошничка 0
0 ден.

Philips SHL3075WT/00, On-ear White

Има на залиха
1.798 ден.
ДДВ 18% (вклучен во цената)
Последна промена на цена/залиха: 01-02-2023
КОД: 920651
Прашај за залиха
Гаранција: 720 (дена)
Сите продукти ги обезбедуваме по нарачка. Контактирајте нè за потврда пред секоја нарачка, поради можни грешки во залихата и цената. DDStore го задржува правото за промена на цените на производите без претходна најава и не е одговорен за било какви грешки. Сликите на производите и боите можат да се разликуваат од реалните.

Пријави грешна информација

Philips SHL3075WT/00 • On-ear Compact folding Noise cancellation headphones whit microphone • Handsfree calls • White • 32mm drivers/closed-back • Frequency response: 9 - 23 000 Hz • Impedance: 32 Ohm • Magnet type: Neodymium • Maximum power input: 40 mW • Sensitivity: 103 dB • Cable length: 1.2 m • Cable Connection: two-sided • Connector: 3.5 mm
Спецификации
Категорија Слушалки и микрофони
H&M Type Over-ear
Brand Philips
Backlight N/A
Is Gaming No
Part Number NULL
Тип на поврзување Жичани
Write Your Own Review
You're reviewing:Philips SHL3075WT/00, On-ear White
Повеќе продукти од Philips